Haber

Kısmetse Olur Cansel Çördük İddialı Pozlarıyla Sosyal Medyayı Salladı

Yaptığı paylaşımlarla çok konuşulan Kısmetse Olur programının eski yarışmacısı Cansel Çördük, son paylaşımlarıyla da adından söz ettirdi.

Kanal D’de yayınlanan Kısmetse Olur programıyla hayatımıza giren Cansel Çördük, adını sıkça duyduğumuz isimler arasında yer alıyor.

Cansel Çördük, Kısmetse Olur programında Eser Batı ile kurdukları bağla hafızalarımıza kazındı. Eser ve Cansel ekranlar önünde yaşadıkları aşkla yarışta birinci oldu.

Cansel Çördük, Kısmetse Olur programının YouTube’da yeniden yayına başlamasının ardından yaptığı açıklamalarla adından söz ettirerek yıllardır süren sessizliğini bozdu.

Kısmetse Olur programına katıldıktan sonra Amerika’ya taşınarak kendine yeni bir hayat kurdu ve sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor.

Ünlü isim Amerika’ya taşındıktan sonra yaşam tarzını değiştirdi. Hızlı pozları ve Instagram hesabındaki paylaşımlarıyla çok konuşuluyor.

Cansel Çördük’ün bu kez sosyal medyada deri kıyafetli paylaşımı çok konuşuldu.

Cansel Çörük’ün son paylaşımının bir kısmı buna ne gerek var derken, bir kısmı da beğeni yağmuruna tuttu. Ne düşünüyorsun? Yorumlarda buluşalım.

semdinliajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu